Soyak Holding şirketlerinden Ekpaş, Trakya Döküm' ün boru bağlantılı parçaları (fittings) ürünlerini, geniş ve yaygın bayi ağı ile yurt içinde pazarlamak amacıyla kurulmuştur. Şirket 1971 yılından bu yana deneyimi yetkin personeli, yenilikçi anlayışı ile sektöründe piyasa geliştirici konumunu pekiştirmektedir.

Fittings alanındaki tek üretici olan Trakya Döküm' ün yurt içi tek dağıtıcısı olan Ekpaş' ın pazarladığı ürünler TS-11 EN10242 kalite standartlarına göre üretilirken, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmektedir.

Son yıllar da önemli bir büyüme gösteren fittings piyasasında sürekli büyüme gösteren öncü konumunda bulunan Ekpaş, bayi ağını genişletmek ve etkinleştirmek yönünde çalışmalara hız vermekte, pazarda lider pozisyonunu koruyarak kaliteli hizmet çıtasını yukarı taşımaktadır.

Ekpaş yıllardır, fittings piyasasında fiyat yapıcı özelliğini korumuş, pazarda maksimum satış seviyesine ulaşmış, Trakya Döküm fittings markasını Türkiye'de en ücra köşelerde bile tanıtmış ve kullanımını gerçekleştirmiştir. Bugün en küçük projelerden, dev projelere TD fittingsler kullanılmaktadır.

Fabrikanın, fittingsde tüm yıllık kapasitesinin satışını realize eden EKPAŞ, 46 yıl boyunca dürüst güvenilir özelliğini korumaktadır.

Şirket, satış portföyünde bulunan doğalgaz, buhar tesisatı için gerekli olan 450'den fazla boru ekleme parçasının satış ve sevkiyatını gerçekleştirmekte, pazarda tüketicinin en güvendiği firma olmaya devam etmektedir.

Ekpaş; 1971 yılından bu yana kalite ve yüksek hizmet politikasından ödün vermeden, Trakya Döküm'ün fittings ürünlerini, geniş ve yaygın bayi ağı ile ülke çapında pazarlamaktadır.
MERKEZ

Adres: Soyak Binası Büyükdere Cad. No: 38 34387 Mecidiyeköy - İSTANBUL
E-mail: ekpasinfo@ekpas.com.tr
Web: www.ekpas.com.tr

Tel: (+90) 212 - 315 53 00
Fax: (+90) 212 - 274 41 00
MERKEZ

Adres: Soyak Binası Büyükdere Cad. No: 38 34387 Mecidiyeköy - İSTANBUL
E-mail: ekpasinfo@ekpas.com.tr
Web: www.ekpas.com.tr

Euro.Message madebycat ®