Trakya Döküm İSO 500 Listesi’nde

Soyak Holding şirketlerinden Trakya Döküm “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” arasında yer alarak başarısını devam ettirmiştir.

Devamı

Soyak Grubu'na Enerji Finansmanında 1.lik Ödülü

Soyak Grubu, GFC Media Grup tarafından organize edilen 2019 Türkiye Bonds & Loans Ödülleri ödül gecesinde 1.lik Ödülüne layık görüldü.

Devamı

Soyak'ın "Akıllı Yıldızlar"ına 4. Ödül geldi…

Akıllı Yıldızlar Enerji Tasarrufu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi, dünya çapında 100'ün üzerinde ülkeden yaklaşık çeyrek milyon genç liderin bir arada bulunduğu küresel bir platform olan Junior Chamber International tarafından 2016 yılında "Uluslararası Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü'ne layık görüldü.

Devamı

Soyak Kristalkule'ye Uluslararası Ödül

Dünyanın en büyük ve en kapsamlı küresel mimari ödül programı olarak tanımlanan International Architecture Awards 2016'da Soyak Kristalkule ödüle layık görüldü.

Devamı

Soyak Holding LEED Sertifikası'nı Yeniledi

Enerji verimliliği ve sürdürülebilir yaşamın geliştirilmesi için çalışmalar gerçekleştiren Soyak, Holding binası ile sahip olduğu LEED sertifikasını Silver seviyesinde yeniledi.

Devamı

Soyak Enerji'den jeotermal yatırımı…

Soyak Enerji Manisa'da 50 milyon dolarlık jeotermal yatırımı için ilk adımı attı.

Devamı

Soyak Enerji'den jeotermal yatırımı…

Soyak Enerji Manisa'da 50 milyon dolarlık jeotermal yatırımı için ilk adımı attı.

Devamı

Trakya Döküm, Ankiros 2016'ya katıldı

Konut, enerji, çimento ve döküm sektörlerinde faaliyet gösteren Soyak Holding, sanayi alanında başarılı faaliyetlere imza atan şirketi Trakya Döküm ile bu yıl 13.'sü düzenlenen Ankiros 2016 - Uluslararası Demir-Çelik ve Döküm Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı'na katıldı. Fuarın açılışını Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Tüdoksad Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kocaoğlu, Alman Dökümcüler Birliği Başkanı Dr. Erwin Flender, Soyak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Soyak, Umur Denizci, Erdoğan Nas, Niyazi Akdaş ve Hülya Gedik birlikte yaptılar.

Devamı

Soyak Yapı'ya Real Estate Stars'dan 2 Ödül

Türk gayrimenkul sektörünün sürdürülebilirlik temelli öncü markası Soyak Yapı, Capital ve Ekonomist Dergisi'nin bu yıl ilk kez düzenlediği 'Real Estate Stars - Türkiye'nin Gayrimenkul Liderleri 2016 Zirvesi'nde iki ödüle birden layık görüldü.

Devamı

Soyak Holding şirketlerine 'İhracat Şampiyonu' ödülü

Soyak Holding şirketlerinden Trakya Döküm'ün dış ticaret şirketi olan ERKU, İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği tarafından 2015 yılı ihracat performansları dikkate alınarak yapılan değerlendirme sonucunda, 'Demir Çelik Döküm Eşyaları' kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Devamı

BASIN ODASI
Euro.Message madebycat ®