Soyak, 1. ve 2. etap daireleri 7 ay sonra teslim edilecek Soyak Siesta projesinde çok özel bir kampanya baslatiyor. Izmir Karsiyaka'daki Soyak Siesta'da, yüzde 5 pesinat ve yüzde 95 kredi seçenegiyle, kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün.

Gayrimenkul alanindaki yeni nesil yasam anlayisinin öncüsü Soyak, fonksiyonelligi ve konforu mimari estetikle birlestirdigi Soyak Siesta'da yeni bir yasam biçimini, en uygun ödeme seçenekleriyle sunuyor.  Az katli bina anlayisiyla olusturulan Soyak Siesta'da çok özel bir kampanya hayata geçiriliyor.  Kampanya kapsaminda, 1+1'den 3+1'e tüm daire seçeneklerini yüzde 95 kredi imkaniyla, kira öder gibi satin almak mümkün. 
 
Sadece yüzde 5 pesinat ödeyerek ev sahibi olunan Soyak Siesta'da, kampanya kapsaminda, 72 aya kadar %0.82 faiz orani uygulanirken; 84 ile 120 ay arasinda ise %0.87 oraninda faiz uygulaniyor. Soyak Siesta'dan daire sahibi olmak isteyenler; tercihlerine göre ödeme planlarinda ara ödeme veya artan taksitlere de yer verebiliyorlar.

2250 konutluk Soyak Siesta projesi, sehirden uzaklasmadan doga içinde yasama imkani sunuyor.  Modern yasamin beklentilerine yaratici çözüm önerileri getiren projede, dogal unsurlari ön plana tasiyan peyzaj tasarimi ve enerji tasarrufu saglayan teknolojik uygulamalar ön plana çikiyor.  Soyak Siesta'nin enerji verimliligi ve tasarruf saglayan uygulamalari ile isinma, aydinlatma masraflari konusunda da avantaj saglamasi hedefleniyor. 

Soyak Siesta, konumu, Izmir çevre yoluna direkt baglanti olanagi, metro ve alisveris merkezlerine yakinligi ile de daire sahiplerinin yasamlarini kolaylastiriyor.  Zengin sosyal olanaklarla, saglikli ve mutlu bir yasam tarzinin hedeflendigi projede, spor alanlari, yüzme havuzlari, çocuk oyun alanlari, sosyal tesisler ile açik ve kapali otoparklarin yanisira, planlanan ticaret merkezi sakinlere günlük ihtiyaçlarini karsilama imkani sunuyor.

 

Soyak Siesta'da
Euro.Message madebycat ®