Soyak, İzmir'e yeni bir yaşam anlayışı getiren Soyak Siesta'nın 1. ve 2. etabına özel bir kampanya sunuyor. Ödemelerin 9 ay sonra teslim tarihi ile aynı aya "ertelendiği" kampanyadan, sadece %5 peşinat ve 599 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olmak mümkün.

Gayrimenkul projeleri ile farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunan Soyak, uygun ödeme seçenekleri ile müşterilerinin yanında yer almaya devam ediyor. Soyak, İzmir'de yeni bir yaşam anlayışı sunan projesi Soyak Siesta'nın 9 ay sonra teslim edilecek 1. ve 2. etaplarına özel  " Şimdi  al, teslimde ödemeye başla" kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında sadece %5 peşinatı şimdi ödeyerek, 599 TL'den başlayan taksitleri dairelerin teslim edileceği Mart 2011'de ödemeye başlamak mümkün olacak.

120 aya kadar vade ve %0.89 faiz oranı sunan Soyak Siesta'nın "Şimdi al, teslimde ödemeye başla" kampanyasında, daireleri satın alanlar teslimde ödemeye başlıyor. Sunduğu kalite ve güven anlayışıyla bir yatırım değeri taşıyan Soyak Siesta projesinde, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipteki daire seçenekleri bulunuyor.

İzmirliler'in yaşamını renklendirecek Soyak Siesta projesindeki modern yaşam unsurları, evin içinde olduğu kadar sosyal alanlardaki uygulamalarda da kendini gösteriyor. İzmir Karşıyaka'da kentten uzaklaşmadan doğanın içinde bir yaşam sunan Soyak Siesta'nın doğal unsurları ön plana taşıyan peyzaj tasarımı, enerji tasarrufu sağlayan teknolojik uygulamaları, konforu ve fonksiyonelliği buluşturan mimari estetik anlayışı ile ön plana çıkıyor.

Farklı sosyal alanların sunulduğu projeden ev sahibi olanlar, evlerinin yakınında spor yapma imkanına da kavuşuyor. Projede planlanan ticaret merkezi sayesinde Soyak Siesta sakinleri günlük ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılarken; çocuklar kendileri için tasarlanan oyun alanlarında keyifli zamanlar geçirebilecek.  Yüzme havuzları, kafe alanları, açık ve kapalı otoparklar da projede yaşam kalitesine destek olan unsurlar olarak yer alıyor.  Soyak Siesta, İzmir çevre yoluna direkt bağlantı, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de daire sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor.

Soyak Siesta'dan bugün ev al, teslimde öde...
Euro.Message madebycat ®